skierniewickie.pl

FeTKa 2018

Czwartek 05.04.2018

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Festiwalu Twórczości Kabaretowej FeTKa 2018. W dniach 19,20 i 21 kwietnia na festiwalowej scenie oprócz kabaretów biorących udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Kabaretowym i Turnieju Stand-up zobaczymy takie gwiazdy jak Joanna Kołaczkowska, Szymon Jachimek i Tomasz Majek.

Program:

19.04.2018 / CKiS, Sala Strakacza / ul. Reymonta 33
• Turniej Stand-up
• Gwiazda wieczoru: Pięciu Majków – Janek Wolańczyk, Maciej Brudzewski, Wojtek Pięta, Paweł Reszela, Juliusz Sipika.
Bilety: 10 zł

20.04.2018 / CKiS, Sala kameralna / ul. Reymonta 33
• Ogólnopolski Przegląd kabaretów
• Gwiazda Wieczoru – Kabaret „Czołówka Piekła"
Bilety: 10 zł

21.04.2018 / Kinoteatr Polonez / ul. Wita Stwosza 2/4
• Wieczór Laureatów

Ostatni Dzień Festiwalu to spotkanie z laureatami naszego kabaretowego jak i stand-upowego konkursu oraz gwiazdy wieczoru. Na scenie pojawią się:• Teatr Improwizacji – dwie panny i dwóch dżentelmenów. Jedna osoba grająca na pianinie, akompaniująca trójce pozostałych. Damy na Pany tworzą: Karolina Pańczyk, Kasia Waszkiewicz, Grzegorz Dolniak, Łukasz Ławniczak
Joanna Kołaczkowska – niezwykle charyzmatyczna członkini kabaretu Hrabi, aktorka kabaretowa, ale i realizatorka niezależnej wytwórni filmowej A'YoY. Występowała w improwizowanym serialu Spadkobiercy w roli Dorin Owens.
Tomasz Majer – doświadczony aktor kabaretowy, członek kabaretu Hrabi, również grający w serialu Spadkobiercy.
Szymon Jachimek – wcielał się w fikcyjną postać Mariusha, gwiazdy disco polo, którą wykreował wraz z kabaretem Limo. Współzałożyciel i członek grupy improwizacji teatralno-kabaretowych w Gorącej Wodzie Kompani.
Bilety na Wieczór Lauretaów i Impro z gwiazdami – 60 zł

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz