skierniewickie.pl

Koncert Kamila Dauksz Trio

Środa 16.05.2018

W najbliższy piątek 18 maja na Scenie Plenerowej CKiS przy ul Reymonta 33 odbędzie się spontaniczny, wiosenny, koncert młodej polskiej wokalistki Kamili Dauksz.

Kamila Dauksz (wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, wiolonczelistka) to rodowita Opolanka. Jest absolwentką PSM I i II st. w Opolu w klasie wiolonczeli i Opolskiego Studia Piosenki. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu – kierunek wokalistyka jazzowa. Z piosenką „A ja leżę", pochodzącą z debiutanckiej płyty „Taka Tumba", brała udział w Opolskich Eliminacjach do Debiutów podczas 53. KFPP w Opolu, gdzie w głosowaniu publiczności zajęła III miejsce. Na wspomnianej debiutanckiej płycie „Taka tumba" znajduje się czternaście autorskich utworów, nad którymi pracowała wraz ze swoim zespołem.
Kamila Dauksz współpracowała m.in. z: Krystyną Prońko, Ewą Bem, Zbigniewem Wodeckim, Kayah, Mietkiem Szcześniakiem, SMOLIK&KEV FOX, Marylą Rodowicz, Ewą Urygą, Włodkiem Pawlikiem, Grzegorzem Skawińskim oraz zespołem Bakshish.

Artystka wystąpi w towarzystwie zespołu w składzie:
• Dariusz Dauksz – gitara
• Tomasz Boruch – gitara

Początek koncertu godz. 19.00

Wstęp wolny

Scena Plenerowa CKiS przy ul Reymonta 33

dobry
Ocena:
Komentarze (0)
Dodaj komentarz