skierniewickie.pl

Bal Noworoczny 2014 [ZDJĘCIA]

Niedziela 09.02.2014red.
8 lutego w hali sportowej przy ul. Pomologicznej odbył się Bal Noworoczny organizowany corocznie przez Prezydenta Miasta i Radę Miasta Skierniewice.

Bawiło się na nim około 400 gości. Z wpływów z biletów przekazano 5700 złotych na skierniewickie Hospicjum im. Anny Olszewskiej. Kolejny czek, na kwotę 1000 złotych przekazała europoseł Joanna Skrzydlewska. W balu wzięli udział politycy, biznesmeni, osoby zasłużone dla miasta oraz zwykli skierniewiczanie. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z balu (należy kliknąć na zdjęcie obok). Fot. Paweł Bruger/Skierniewickie.pl


bardzo dobry
Ocena:
Komentarze (38)
Dodaj komentarz
  • Kapela uratowała imprezę, takie mamy z małżonką zdanie. Jedzenie...kopytka, sałatki i bułki czyli klasyczne zapychanie stołu. Mięso marynowane dłuuugo przed imprezą, zioła i kolendra w nadmiarze. Po miesiącu byśmy zjedli i smakowało by tak samo. A Pan Galiński..no cóż...za dłuuugo. Generalnie zostaliśmy żeby się wybawić bo zespół niespotykany.

    balowicz2014-02-19 16:43:28

  • Mamy Mistrza Świata z rejonu a gazeta o pierdołach!!!

    Mamy złoto2014-02-15 16:41:01

  • LUDZIE,ktokolwiek by nie rządził będzie TAK SAMO CH...WO!!! Tej postczerwonej mentalności NIE WYKORZENI SIĘ NIGDY!!! SŁYSZYCIE-NIGDY!!! Możecie tu głośno pokrzyczeć, możecie się buntować, a większość (jesli w ogóle) zapier..za parę groszy, ani dziewczyny, ani rodziny-A CI CH..E SIĘ GŁOSNO ZE WSZYSTKICH ŚMIEJĄ. Co ,myślicie,że jak się władza zmieni, to znikną wzajemne konszachty, cwaniaczkowanie, dojenie z miejskiej kasy???!!! Śmiech, stąd to co pisałem, trzeba jak najszybciej spierd.., bo potem spotykasz człowieka ok.60tki i mówi, że życie tu spierd..., właśnie tu!!! Porozp..Dom Pomocy, tak samo połowa terenu po II pułku,hahaha i ta smieszna Wyższa Szkoła Wyciagania Kasy, kto i gdzie (w okol.) znajdzie po tym robotę??? Tak samo zobaczycie Uzdrowisko-odpier.. manianę i będzie jak na Warmii (ok.100 MLN POSZŁO W D..E, oczywiście NIE MA WINNYCH). Wszystko obiecają, bylebyś zagłosował za jednym czy drugim wyleniałym baranem... Tyle w tym temacie, poszczekajcie sobie urzędasowe kundle... Redaktorka pisała ,jak w praktyce wygląda inform. w skierniewickim UM, a rzeczników ponoś JEST DWÓCH. I co? I G..O-próbuje się metodami jak za czerwonych cenzurować lokal.prasę, dobrze,że ktoś w ogóle o tym napisał...

    werfqfgfwr2014-02-15 12:25:58

  • Hahahahaha, normalne, dla takich jak on co to sobie lubią pożreć i poru.. za miejską kasę. Smiech-TU NIGDY NIE BĘDZIE NORMALNIE, chyba że dla jeb.. urzędasów i lok.politycz. swołoczy.

    fvavervsrvr2014-02-15 12:14:44

  • Ale że Jażdżyka nie widac .Pewnie szykuje skok na ratusz ,już powoli widac go w skierniewickich gazetach .Pewnie znowu źle wybije się z progu i pie....nie na bulę hahaha. Tylko czekac jak zaraz nas czymś zaskoczy,a było tak fajnie bez niego :(

    obserwator penetrator2014-02-14 11:00:21
    • Ty jesteś persona non grata w pełnym tego słowa znaczeniu,po prostu żenua!!!

      wesołek2014-02-15 20:25:27
    • Bardzo marna z Ciebie persona. Wstydziłbym się tak dowartościowywać, ale nie martw się, to do Ciebie na pewno wróci.

      aafv2014-02-14 12:44:55
    • Siedzi cichutko i czeka do środy,ponoć właśnie tego dnia podejmowana zostanie decyzja o zbiorowym samobójstwie,goguś Piotruś i stara Alka będą skakać z wysokości swojego ego na poziom swojej inteligencji,to dopiero będzie śmierdziało bula przy tym to pikuś.

      cezary 2014-02-14 11:44:06
      • Ogarnijcie się wieśniaki. Czepiliście się człowieka, który się stara i robił to od lat-wybory mu nie są do tego potrzebne. Ci co mają wiedzieć,że pracuje dla Miasta, to wiedzą i nie musi się pokazywać ku uciesze gawiedzi.

        piotr2014-02-14 12:08:34
        • Proszę Cię :) Żart. Niskich lotów. Bardzo niskich.

          Mary2014-02-14 12:12:35
          • Jako pierwszy zajął się pasażerami PKP, pomaga przy schronisku - mi wystarczy. Jak to robi, to czas pokaże, dajmy człowiekowi szansę. Ja bym chciał go widzieć w wyborach i pamiętam, że parę lat temu przegrał minimalną ilością głosów. Kilku takich i mamy normalne miasto.

            piotr2014-02-14 13:23:28
            • popieram!

              avfv2014-02-14 13:36:13
              • Violetta od Jażdżyka znowu pogrążyła prezydenta na blogu, szydło wyszło z wora.

                ola2014-02-14 15:33:34
                • Tobie dziecinko kto płaci za ten bezmyślny bełkot................ratusz ,czy 3/4 spolegliwych do (bez) radnych,którzy reprezentują ratusz ,a nie swoich wyborców! Bo chyba nie wiesz,że radni maja reprezntować swoich wyborców,a nie interesy władzy samorządowej.

                  kumak2014-02-14 20:55:01
                • Natomiast p.Cyrańska jak pchełka skacze z tematu na temat,aby pokazać swoim wyborcom,że "cosik" zrobiła w tej kadencji. Co jednak zrobiła............................NIC!! Ta Pani jest bardzo spolegliwa bo skucha władzy z ratusza, a powinna dbać o swoich wyborców,a nie to co Jej kazę ratusz.

                  ratatuj2014-02-14 20:52:23