skierniewickie.pl

Skierniewice: Festiwal „Ku górze” [fotorelacja]

Poniedziałek 06.09.2010bru
W ubiegłą sobotę na skierniewickim Rynku odbywały się koncerty w ramach akcji „Tornister Pełen Uśmiechów” i festiwalu „Ku górze”.

Przez cały dzień na scenie występowali różni artyści, m.in. Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem, zespół Pectus, Danzel oraz dzieci w telewizyjnego programu „Ziarno”. Wszyscy zachęcali do pomocy dzieciom z terenów, które w tym roku dotknęła powódź. Zaczął się rok szkolny, a dzieci powodzian potrzebują pieniędzy na wyprawki szkolne. Organizatorem imprezy był Caritas Polska oraz Telewizja Polska Program 1 dlatego relacje z imprezy można było oglądać przez cały dzień na antenie ogólnopolskiej telewizji.

Równolegle na uliczkach przylegających do Rynku trwały II Targi Kolekcjonerów.

Późnym wieczorem na scenie wystąpił zespół Strachy Na Lachy, który przyjechał do Skierniewic na festiwal „Ku Górze”. Impreza ta poświęcona jest promocji życia bez narkotyków.

Impreza przebiegła dość bezpiecznie. Policja jednak odnotowała jedno pobicie – zgłosił je młody człowiek, który został pobity przez ochroniarza imprezy.

Powyżej przedstawiamy obszerną fotorelację z imprezy na skierniewickim Rynku (fot. ap, bru).

dobry
Ocena:
Komentarze (2)
Dodaj komentarz
  • Fajna impreza, scena i w ogóle, ale to co najważniejsze, czyli nagłosnienie było baaardzo słabe. Coś tam źle poustawiali. W efekcie koncerty wypadły cieniutko

    słuchacz2010-09-06 15:53:37
    • Strachy były super! Szymon Wydra też!

      rola2010-09-07 08:45:48