skierniewickie.pl

Pracowity weekend skierniewickich WOJOWNIKÓW

Wtorek 29.10.2019

Ostatni weekend października był bardzo pracowity dla skierniewickich Wojowników. W sobotę 26 października najmłodsi zawodnicy klubu wzięli udział w IV Turnieju Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo, a dzień później, 27 października, drużyna skierniewickich judoków dzielnie reprezentowała klub i nasze miasto odnosząc duży sukces – zdobywając 7 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe medale podczas Międzynarodowego Festiwalu Judo Dzieci i Młodzieży w Płocku.

W zawodach podczas Festiwalu Judo dzieci i Młodzieży w Płocku wystartowało 358 zawodniczek i zawodników z 18 klubów, z Polski, Wielkiej Brytanii i Gruzji.
Rewelacyjnie spisali się podopieczni trenera Jerzego Gołębiewikiego, którzy w swych kategoriach wagowych i wiekowych wywalczyli 11 medali:
Złote - Dominika GUTOWSKA, Maciej ŁUKASIK, Franciszek OLEJNICZAK, Adrian OGÓREK, Kacper ANUSIEWICZ, Martyna KOCHANOWSKA, Dawid KOWARA,
Srebrne - Alicja SZAROMETA, Piotr RUDNICKI,
Brązowe - Szymon TUKA, Tomasz POTACZEK,
4 m - Wiktoria KARCHIER,
5 m - Mateusz PSONKA - HABDAS.

Dzień wcześniej 26.10.2019r. Młodzi Wojownicy wzięli udział w IV Turnieju Judo DZIECI o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo. W zawodach brało udział blisko 800 młodych judoków i judoczek. Był to kolejny sprawdzian umiejętności dla podopiecznych trenera Michała Gołębiewskiego. W/w turnieju brało udział 5 zawodników oraz 2 zawodniczki klubu MMKS „Wojownik".
Zawody zakończyły się następującymi wynikami w swych kat. wagowych:
5 m – Zuzanna Kozłowska
5 m – Olga Czubatka
9 m – Patryk Trzaskowski
9 m –Antoni Kowalski
9 m – Olgierd Figiel
Udział – Olaf Zuchora
Udział – Jakub Rudzik

dobry
Ocena:
Nowy komentarz
*Wpisz treść komentarza:
Wpisz treść komentarza
*Podpis:
Wpisz podpis
*Wpisz kod z obrazka:
Wpisz kod z orazka
Anuluj
*Pola wymagane